Frumoasa blondă este dovada clară că și o femeie sexy se poate întreține singură. Fără ajutorul unui milionar, Diana Bianca se descurcă foarte bine pe plan profesional. Paris Hilton de România este o femeie de afaceri extrem de cunoscută din capitală.
Blonda de succes deține o vilă de lux în partea de nord a Bucureștiului, iar aceasta este decorată cu cele mai scumpe piese de mobilier. Realizată după propriul plac, Diana Bianca a cheltuit o avere pentru casa visurilor.
Pe lângă proiectele din televiziune, Paris Hilton de Românis este și fondatoarea unei clinici de medicină estetică și nu numai. Pe lângă anumite intervenții de acest tip, clinica Dianei oferă și servicii de îngrijire, înfrumusețare, dar și servicii medicale.
Blondina este salvatoare de animale
Cea mai bună prietena a soției lui Florin Pastramă s-a declarat ca fiind o mare iubitoare de animale. Blondina se implică frecvent în adopția de câini și pisici și a mărturisit că este vegetariană. Din dragostea față de necuvântătoare, femeia de afaceri nu mai consumă carne.
Prietena lui Brigitte Pastramă se trezește în fiecare dimineață lângă cele două cățelușe ale sale, Erika și Mia, ambele cu pedigree. Pe lângă acestea, blonda mai are un câine pe nume Max pe care l-ar fi salvat de pe stradă.
Cum își răsfață Diana Bianca patrupezii?
Femeia de succes a povestit că le-a amenajat câte un culcuș fiecărui câine la toate etajele casei. Îi iubește pe toți la fel de mult, însă Diana împarte patul său de lux cu Erika. Aceasta a mărturisit despre câinii ei că sunt cel mai de preț cadou pe care și l-a făcut, chiar mai de preț decât cea mai scumpă bijuterie pe care o deține.
Deja cățelușii fac parte din familie, iar mama lor îi răsfață cât poate de mult. Vizite la salon, tunsori exclusiviste, parfumați și mereu aranjați, acesta estre tratamentul de lux pe care îl primesc cei trei „copilași” ai blondinei.
„Totuși, până la urmă, lucrurile și persoanele de care ne înconjurăm sunt importante doar prin bucuria pe care ne fac să o trăim. Altfel, sunt doar alte obiecte peste care se va așterne praful. Sau oameni care erau în trecere. Le am de ceva timp și fac parte din familia mea. Este adevărat, au pe fiecare etaj amenajat câte un locșor, sunt mega răsfățate”, a declarat Diana.
Discussion about this post